Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Alien vs predator film...

Az Alien vs predator film története honnan ered?

Figyelt kérdés
Arra gondolok itt, hogy esetleg van egy könyv, amiben mindkettő szerepelt,és ezt megfilmesítették? esetleg csak arról van szó, hogy (nagyon sarkosan megfogalmazva) ez ilyen "engedjük össze a kettőt", hogy készítsünk arról egy filmet, hogy melyik az erősebb?
2011. okt. 8. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Amennyire én tudom a második variáción ("engedjük össze a kettőt") alapul. Így akarták kiküszöbölni a közönséget általában igencsak megosztó "sokadik folytatás" effektust. AZ Alien 5 és a Predator 4 helyett csináltak egy duettet.:)
2011. okt. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. okt. 9. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy emlékszem a predátor 2 -ben volt egy jelenet mikor a predátorok űrhajójába megy be a főszereplő és ott van egy "trófeaterem" ahol az egyik trófea egy Alien volt. Innen ered az ötlet.
2011. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi! erre a jelenetre én is emlékszem. egy alien koponya volt a predatorok hajóján
2011. nov. 8. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

igen.

a predator 2-ből ered.

amikor a predator berakja a vitrinébe a raszta letisztított koponyáját,akkor látszik az alien koponya,amit a poénos kellékesek raktak oda viccből.

ez indította el az egész dolgot,mert sok embernek megmozgatta a fantáziáját a jelenet.

2011. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Shazeen ***** válasza:
94%
KÖnyveket is írtak Alien vs Predator címmel, és képregények is vannak. A könyvekkel az a baj, (olvastam kettőt is) hogy szerkezetileg és tartalmilag nagyon egy kaptafára készülnek. Adva ven egy bolygó, ahol az emberek kísérleteznek az idegenekkel, aztán jönnek a Ragadozók, és szépen rendet tesznek. Persze a Ragadozók között van egy csaj Machiko Noguchi, akit bevettek vadásznak, mert valami nagy ősvadász predatorral közösen lenyírtak egy Királynőt. A Csaj homloka meg van jelölve, (mint az első AvP filmben) a Ragadozók között van egy átlagnál alacsonyabb aki mindíg zrikálja az amúgy főszereplőt. Párbajoznak, leveri, ő lesz a vezető megmenti az ártatlanokat a gonosz emberek trófeák lesznek stb. 2 könyben is kb ez volt a sztori. MOndjuk vannak jó részek, mikor bemennek az Alienfészekbe a Predatorok ellopni a királynőt stb...
2012. júl. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ!
2012. júl. 9. 08:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!