Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek a jó horror filmek?

Melyek a jó horror filmek?

Figyelt kérdés
2008. márc. 14. 15:10
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
92%
Fűrész, Hullajó, Cápa, A bárányok hallgatnak, Motel, Rémálom az Elm utcában, A texasi láncfűrészes gyilkos, Ördögűző, Ómen
2008. júl. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
79%

Saw 1,2,3,4--és már van 5is:D

The Descent---nagyon féltem utánna.

Átok--ez is jó:D

2009. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
71%
hm nem tudom...én szeretem a horror filmeket és az itt felsoroltak legalább felét már láttam. de nekem egyik se volt nagy cucc. 15/L vagyok és engem horror filmen egyszer rázott kia hideg, életem legelső horrorfilmlyén ami a fogtündér volt(a sötétdég leple a rendes neve).ez kb olyan 8-9 évesen lehetett ha nem hamarabb...azóta 2 kezem kell hogy megszámoljam hány horrorfilmen röhögtem...szó szerint.ennek egyike az átok 1-2 is...pl...nem tudom velem vane a baj vagy csak nagyon más az amiket szeretek.de ha valaki tud olyan jó filmet ajánlani amin nagyon be lehte ijedni az írjon már egy privit :) kérlek :) am a szellemes filmeket szeretem.de mindenfélét megnézek. mondjuk én szerintem jó film az árvaház.nem félelmetes de a story nagyon tetszik xDmeg ahogy kiderül mi történt a gyerekkel.am a kört is szeretem de ott se a félelem miatt... :D
2009. aug. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
82%

"Ideglelés (fiatalok mennek egy erdőbe egy legendás gyilkos,egy szőrös boszorkány miatt videóval,szerintem nagyon félelmetes,hirtelen nagyon meg lehet ijedni)

A fogtündér (de lehet h a nélkül,az idegleléshez hasonló,csak lehte hogy méj ijesztőbb,csak a gyerekek látják a szellemnőt vagy szörny nem is tudom,de ez is hirtelen ijedős)"


A másodiknál véletlenül nem a sötétség leplére (A sötétség leple) gondoltál? :| :)

2009. okt. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%

Ami jó:

The desncent(barlang) 1-2

Rémálom az elm utcában(night mmare on Elm street) 1-7

Fredy vs Jason

péntek 13 1-14

Hellraiser 1-3 + Hell word

Kör 1-2

Kedvencek temetője 1-2

Rettegés háza

ház a tónál

Mezsgye

A romok (THe ruins)

Szalagavtó(prom night)

The cave (barlang)

félelem.com (fear dot.com)

bújj bújj szellem (nem az anime hanem a film)

A szem (The eye)

Sziklák szeme 1-2

Fehér zaj 1-2 (white noise)

Tükrök (the mirrors)

Nem fogadot hívás (one missed call)

Az ördög űző (the exorcist)

Végső állomás (The final destination) 1-4

Szellem hajó (ghost ship)

A kocka 1-3 ( The cube, cube zero)

A betolakodó

A jelek (signs)

A 109. utas (ez nem annyira horror vagyis elvileg az de szerintem inkább a témája baromi jó

Zombik városa

madarak

pokolba taszítva

hallowen 1-2

Sorority row

Tudom ki ölt meg ( i know who killed me)

kaptár (resident evil) 1-3 és a 4 de annak még csak

előzetsét láttam

Tudom mit tettél tavaly nyáron

The girl next door

Az utolsó ház balra

az elhagyott szoba

Motel 1-2

28 héttel később

Rec avagy Karantin

Most csak ennyit írtam még tudok egy csomót

AMIT VISZONT NE NÉZZ MEG:

A sötétség leple avagy a fogtündér

A bárányok halgatnak

Hanibál

A rémségek háza

2009. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
22%

[link]

itt egy oldal még szerkesztés alatt áll de egy két héten belül már elég jó lesz itt is van pár dolog már

2009. nov. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
60%
Á l'intérieur(inside)a címe.
2010. márc. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szerintem a pszycho horrorok jobbak mint a véres fröcskölős izék. Azok semmi rettegést nem váltanak ki belőled csak gusztustalanok. azok a jók amiktől befosol és nem mersz megmozdulni annyira félsz:) Mondok példá mind kettőre: Pszycho horror: Átok1,2 nah az dúrva... Mikor a hulla lejön a padlásról és kiadja azt a hangot és ott kúszik a lépcsőházban meg a földön meg ahogy na... szal megnéztem és kész lettem teljesen.

Másik fajta véres fröcskölős: Viasztestek, fűrész.

Viasztesteknél dúrva mikor viaszozza be a pasast aztán megtalálják a barátai és leszedik róla a viaszt és lemarja a pasasról a húst és még él.. annál hánytam. 2X is

2010. márc. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
az árva
2010. máj. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%

halálos hallgatás se annyira rossz

véres valentin

hallowen

ezek nekem tetszenek

hameg zombis filmet akarsz ajánlom a zombieland et

2010. júl. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!