Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Naruto-ban melyik részekben...

A Naruto-ban melyik részekben harcol Sasuke és Sakura?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 17:28
 1/9 anonim válasza:
Mármint egymás ellen, vagy együtt? Kérlek pontosítsd. :)
2009. máj. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egymás ellen
2009. máj. 14. 16:59
 3/9 anonim ***** válasza:
A sima Naruto-ban,Sasuke és Sakura nem harcolnak.A Shippuuden-ben eddig még nem harcoltak (114.résznél tart).A mangában sem harcoltak,és szerintem nem is fognak.Bár érdekes egy küzdelem lenne :D
2009. júl. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük harcolnak a shippudenben csak nem tudom hányadik rész. Abban a melyikben újra találkozna.
2010. febr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

én ugy tudom egyikben sem harcolnak (eddig)

bár a mangában van egy olyan rész amikor Sakura megtámadja Sasukét ott a 400valamelyedik részben...

de a neten csak összevágások vannak...

2010. máj. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
az animében eddig csak akkor amikor újra találkoznak, de ott mindenki sasuke ellen van, aztán orocsimarcsi leállítja őtet:D a mangában meg a 483. fejezetben, de ott is kb 3 oldal, amikor sasuke chidorival meg akarja öln9 sakurat, mert ssakura megpróbálja megölni sasukét egy kunai-alXD de itt is leállítja őket kakashi. szval konkrétan sohasem harcoltek, de ki tudja mi lesz még:D
2010. júl. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
egymás ellen nem hinném :D vagy talán, mikor Saku leakarta szúrni Sasut, de mégse, mivel még mindig szereti x) ez már shippuudenes :) első évadban nem hinném, h harcoltak egymással
2010. szept. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
annyi volt a shippuuden-ben, hogy ugye a hokage elrendelte, hogy Sasukét meg kell ölni.. és akkor Saku először egymaga elment, h majd leszúrja egy mérgezett kunai-al, de ebből nem lett semmi, igazából szerintem nem is tudta volna megtenni. Sasuke meg asszem, kétszer majdnem megölte.... de nagyobb harc nem volt köztük. és az a rész, amikor Saku le akarja szúrni, azt hiszem, 211-212.
2012. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azok kik?
2022. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!