Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gyorsan! :D Olyan film kellene...

Gyorsan! :D Olyan film kellene, ami. (? )

Figyelt kérdés

...megható, de NNEEEEEEEEMMMMMÖ romantikus. Még lefekvés előtt nézni akarok egyet, de nincs ötletem se.


Vagy esetleg valami über-über-überjó thrillert is mondhattok, ami nagyon csavaros, és izgi. :D


2011. szept. 28. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem romantikus, de megható:

Marley meg én

Hacsi - a leghűségesebb barát

A vadon hívó szava

ez mind kutyás, de megható, én nagyon szeretem őket!:)


Thrillernek én ezeket ajánlom:

A 23-as szám

Megérzés

A titkos ablak

Kedvenceim:)

2011. szept. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ma este megnézheted az Elcserélt életeket. Megható, de nem romantikus, és igaz történet.
2011. szept. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, mindjárt utánuk nézek. :D

Amúgy a kutyásakat szeretem én is. Szerintem A vadon hívó szavát láttam is, de a többit nem.


(Mellesleg ebből is Brüno meg Borat lett, de hátha ma este sikerül valami értelmeset néznem. :DD)

2011. szept. 29. 14:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Brüno jó! :D Wunderschön :D
2011. szept. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó hát, én kajak meghatódtam a végén. :D
2011. szept. 29. 15:22
 6/9 A kérdező kommentje:
Most fejeztem be az Elcserélt életeket... jesszus, ez hihetetlenül durva volt, ha a felénél nem fordul a kocka, szerintem nem bírtam volna tovább. :D
2011. okt. 1. 06:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy megnézted. Durva belegondolni, hogy régen ilyen megtörténhetett... és lehet, hogy még mindig van ilyen...
2011. okt. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hadd ajánljak még egy filmet, aminek nekem minden másodperce lekötötte a figyelmem: az Ál/arc című film. Nézd meg, ha van időd!
2011. okt. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az az az az az tudom melyik! Régen megvolt kazettán, csak mikor kicsi voltam, nem értettem, hiába néztem. :D
2011. okt. 3. 01:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!