Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a Michelangelo film címe?

Mi a Michelangelo film címe?

Figyelt kérdés
Kb 15-20évvel ezelőtt láttam a m1-en egy filmet Michelangelóról. Nem tudom, hogy sorozat volt-e vagy egy komplett film, de nagyon megfogott és nem tudok a nyomára bukkanni, mert a címét sem tudom. Kicsi voltam, és nagyon rég volt..Remélem tudtok segíteni!
2011. szept. 24. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
The Agony and the Ecstasy? ezt az egy filmet tudom ami viszonylag jo. Dokumentumfilmbol van tobb pl.The Divine Michelangelo...
2011. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyik sem. Fiatalabb volt M. és emlékszem olyan jelenetekre, hogy az udvarba hóból farag egy lovasszobrot. Meg amikor az óriás márványtömböt simogatja és mondja hogy a szobor (Dávid) benne van csak ki kell szabadítani...Meg amikor a piétát készíti és belefaragja a nevét a szalagba, mert nem hitték el hogy ő csinálta....
2011. szept. 25. 03:04
 3/6 julia.v válasza:

Szia! Azt hiszem...

a magyar cím:

Michelangelo - egy zseni születés


Ha sikerülne valahol megtalálnod, kérlek valahogy oszd meg velem is! :) Köszi

2012. ápr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 utahjazz válasza:
Emlékeim szerint csak olasz film volt, (nem olasz-angol-stb koprodukció). Kb. '93-ban adta a TV 2 részben. Emlékszem a jelenetekre, tuti hogy egyre gondolunk, viszont a cím nekem sem ugrik be. "A Buonarroti"-ra gondoltam, de így nem találom. Keresem már egy ideje..
2012. ápr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 julia.v válasza:

Szia!


Most megint újra keresni kezdtem, mert nemsoká megyek Firenzébe. :) Mióta a filmet láttam kb 5 évesen, azóta szeretnék elmenni. 20 évet se vártam sok mindenre. :D


Nos:

http://www.youtube.com/watch?v=XlR9PsxQDfg&feature=relmfu


Szerintem ez a film lesz az. Már csak a magyar verzió kellene. A márványtömbös jelenet nagyon megmaradt a fejmben... azért merem így kijelenteni.


Ha még sem ugyanarról a filmről beszélünk, sajnálom. Én azt hiszem, ezt keresem jó ideje.

2012. aug. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Pár hónapja vki felrakta a netre :

https://www.youtube.com/watch?v=vc-Epl5SJmA&t=407s

2023. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!