Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van olyan érzésem, hogy...

Miért van olyan érzésem, hogy be kell rúgnom vagy dobnom a TV. T amikor a Jóban rosszban látom benne?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Miért mi a probléma? Legnagyobb sorozat:D
2011. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

a szereplő


Annyira tuljatszak a szerepet...attol mert h ordibalva vagy kiabalva beszélnek már azt hiszik jo szineszek tole.

2011. szept. 15. 20:58
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

A szereplők többsége színházba nyomatja és szerintem nem ahhoz vannak szokva, hogy mikor játszanak egy szerepet, akkor normálisan beszéljenek.. más azért közönség előtt előadni..

Én is már észrevettem ezt, de ettől még nem biztos, hogy rossz színész lesz tőle az illető.

2011. szept. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Olcsóbb elkapcsolni, vagy általában nem is nézni tévét.
2011. szept. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzek, mikor valaki nézi. Szinte hallom, ahogy TV szenved attől a hulladéktól. Mintha David Bowie-nak Pákó-számokat kéne énekelnie...
2011. szept. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó ripacsparádé. Semmi köze a színészethez vagy a filmkészítéshez. Még a Barátok közt-öt is alulmúlja (pedig ez aztán tényleg emberfeletti teljesítmény!).
2011. szept. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

sose értetem h miért nyüzsítenek egyesek ha olyan műsor van a tvben amit utálnak (BK, VV, JR)



NEM KELL NÉZNI!!!



akkor nem idegesít!!!


érdekes nekem is van csomó műsor ami nem az én világom de azzal a hihetelnme kreatív módszerrel oldom meg a helyzetet h NEM KAPCSOLOK ODA!!

2011. szept. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

*értettem

*nyüszítenek

2011. szept. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A BK még valamikor néztem én is...(de a tegnapi részbe sikerült bele néznem, babot ültetett az összes szereplő :D Nórán olyan sárga kesztyű volt mint ha uránt kellet volna elásnia, a gyereke meg egy öntöző kanával locsolta meg a 5-6 cm átmérőjű cserepes virágát. Még a pohár víz is sok lett volna,de oda vittek egy kannát. )

De ez úgy történt meg,hogy néznem kellet ezt a művészi alkotást.....Csak leültem az anyumhoz aki nézte...és két perc után elmentem a TV közeléből....szóval nem szándékosan történt a baleset.


De van ennél rosszabb is .. Rémrendes család MO.n - na azt csak erős idegzetűeknek merem ajánlani.

2011. szept. 16. 08:18
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem különösen az ostoba fejű nővérkék meg az a Szabó Zsófi sokkolnak, ők zseniális választás voltak egy ilyen bugyuta napisorozat szempontjából, az IQ-juk pont elég lehet ezekre a szerepekre, "zseniális" karakterekre. De sajnos a retaráltságot itt is jól megfizetik, nulla munkáért álomgázsit kap az összes "elkurvult" színész, köztük azok is, akik ennél sokkal többre lennének hivatottak, csak abból nem nagyon tudnának megélni.
2012. márc. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!