Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy régi rajzfilmet,...

Keresek egy régi rajzfilmet, pontosabban már a címére sem emlékszem. Emlékszik rá valaki? Mi volt a címe?

Figyelt kérdés

Egy kislányról szól, aki mindenféle ritka virágokat gyűjt, azt hiszem, van egy adott virág, amit szeretne megszerezni, és ezért csomó helyre elutazik miatta, pl. virágkiállításra is. Ennyire emlékszem belőle.

Már jó 8-10 éve sugározta az RTL klub délutánonként, ha ez valakinek segít.

Ha tudnátok, belinkelhetnétek egy videot, vagy cikket is róla.


2009. ápr. 23. 14:51
 1/5 A kérdező kommentje:

Kutatásaim szerint 2 mesefilm is beleillik abba, amit keresek, de a főcíme nem rémlik, pedig igazából azért kerestem... Meg szeretném hallgatni magyarul...

A kettő, amit találtam (talán 1 és ugyanaz?)

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=nxEtC4l3WOE


A magyar szövegből csak annyi rémlik: ez itt ... Lili, őt mindenki ismeri... - de nem jutottam közelebb a célhoz...

Tud valaki segíteni, hogy tudnám meghallgatni?

2009. ápr. 23. 15:27
 2/5 anonim ***** válasza:
nem arra gondolsz véletlenűl amiben a 7színű virágot keresiegy kislány? A hét szín virág a címe asszem, ha így keresel rá, talán segít valamit,
2009. ápr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Esetleg Lili a virágangyal? Vagy talán Candy néven futott...
2009. ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is valami Lili rémlik, meg egy piros autóval szokott menni és volt egy kutyája meg egy macskája.
2010. ápr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hana no ko LunLun vagy magyarul, Lili a virágangyal


http://www.youtube.com/watch?v=DDGqpZQJ2Vc

[link]

2010. nov. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!