Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit tipoelsz, mi lesz a...

Mit tipoelsz, mi lesz a Sehrezead utolsó része? Holnap vetítik az utolsó részét.

Figyelt kérdés

Onur és Sehzerzad újra összejönnek vagy Kerem és Bennu végleg elválnak?!

Nagyon szerettem ezt a sorozatot, tele izgalmakkal és váratlan esményekkel,mindig vártam az új részt, sajnálom, hogy vége lesz. Nem hasonlít a Latin-amerikai telenovellákhoz. Azok vagy túl vontatottak vagy túlságosan elrugaszkodnak a valóságtól(pl. a most futó Második Élet a TV2-n). Na jó nem mondom ebben a török sorozatban is van fényűzés, gazdagság,csillogás de mégis közelebb áll a valsóághoz mint pl. egy mexicoi szappanpora.Még egy olyan latin-amerikai telenovellát sem láttam, ahol nem tudtam mi lesz az utolsó részben, ott éltalában az utolsó részeknél minden jóra fordult.


2011. szept. 15. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Már vége..:( De happy end lett!!!
2011. szept. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!