Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Ezel 1. évadját honnan...

Az Ezel 1. évadját honnan tudnám letölteni egyben, nem részenként?

Figyelt kérdés
Jöhet torrentes oldal is csak ingyen és szinkronos legyen na meg lehetőleg ne kelljen meghívó. Eddig csak úgy találtam, hogy külön kell letölteni a részeket,az úgy elég hosszadalmas.
2011. szept. 14. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt tudom, innen szoktam letölteni. Ingyen is le lehet tölteni, de úgy várakoztathatnak, és lassabb, de az előfizetés sem drága. És itt egy kattintással be tudod állítani az egész évad letöltését. A vastag kék csík alatt van az a link.

2011. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez tök jó lenne,csak ha rámegyek arra a linkre akkor kidob valami olyan oldalt ami tele van linkekkel és szöveggel...gondolom az meg nem jó
2011. szept. 15. 17:11
 3/4 anonim ***** válasza:
De jó. Lejjebb, ahol már a kék szövegelés van, kattints bal gombbal bármelyik sorra. És akkor kiadja az oldalt, ahol választhatsz, hogy ingyen, vagy pénzesen töltesz le.
2011. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*****


regisztrálsz és ingyen nézed



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. szept. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!