Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miert akarja Klaus elenat?

Miert akarja Klaus elenat?

Figyelt kérdés
A vampire diaries utolso elotti reszet neztem meg.Most jon az utolso.Nagyon reg neztem a tobbit es nem tudom pontosan,hogy miert is kell Klausnak Elena,miert jo ez neki,mi fog tortenni,ha felaldozza,az mit segit neki.Miert kell hozza verfarkas es vampir az aldozat elvegzesehez?Miert PONT elena?miert nem katherine?vagy mas ...
2011. aug. 30. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Klaus egy vérfarkas-vámpír hibrid, de megvan kötve a vérfarkas énje, nem változik át teliholdkor. Ahhoz, hogy ez megváltozzon, kell Elena vére, aki hasonmás. Maga Katherine is hasonmás, de ő megmenekült 500 éve, nagyjából 500 évente jön világra egy hasonmás. Hogy kinek a hasonmásai, és miért pont ők azok, akiknek vére megtörheti az átkot, az valószínűleg a 3. évadban derül majd ki. Egyébként ha tényleg láttad az utolsó előtti részt, akkor nem tennéd fel ezt a kérdést... Klaus feláldozta Elenát, de egy varázslat és John segítségével megmenekült, az átok viszont megtört. Teliholdkor átváltozik. Katherine pedig éppen úgy menekült meg, hogy vámpírrá vált, így már haszontalan a vére. Vérfarkas és vámpír pedig azért kell hozzá, mert Klaus, ahogy már mondtam, egy hibrid. És azért PONT Elena, mert másképp nem PONT róla szólna a történet... nézd meg az elejétől.
2011. aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!