Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Magába szívott a rengeteg sok...

Magába szívott a rengeteg sok film, és már sose fogok felszabadulni a hatásuk alól?

Figyelt kérdés

A probléma a következő:

Élek halok a filmművészetért(főleg az európaiért).

Nálam Bergman, Fellini, Anontioni, Bunuel, Truffaut stb stb stb alapdolog, az alapműveltség részeként tartom őket.

Na már most ezek a filmek komoly hangvételűek, és a mondanivalójuk nem merül ki az Amerikai pite szintjén.

Sajnos azt vettem észre magamon, hogy a hatás nem múlik el a stáblista után. Megbélyegezi az egész napomat egy Bergman film kilátáslantága.


Hónapok óta így élek, teljes pusztultsággal. Mit csináljak?

Nem akarom feladni a filmnézésemet =(


2011. aug. 25. 20:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy nincs kivel megbeszélni ezeket.
2011. aug. 27. 00:33
 12/17 anonim ***** válasza:

Bocsánat,én nem olvastam el az eddigi hozzászólásokat,válaszokat,csak úgy nagyjából,de sokszor én is így vagyok.

Én például Titanic rajongó vagyok,és az osztályból szinte mindenki lenézi azt a filmet,mert,hogy nyálas,meg hülyeség,egyszerűen nem bírják felfogni,hogy megtörtént,meg,hogy gagyi,de hát nem igaz,hogy nem látnak!

Hihetetlen látványvilága van! A Halott menyasszonnyal,illetve a Karácsonyi Lidércnyomással ugyan ez a baj. Habár az utóbb említett filmekről még nem beszéltem nekik,mert tudom,hogy mi lenne az első reakciójuk.

"Zenés film? Musical?! Énekelnek benne,és méghozzá bábanimációs?!!!???!!"

Kb. ezt reagálnák rá.

De abba bele sem gondolnak,hogy abba a filmben mégis mennyi munka van!

A bábokat elkészíteni,a maketteket,a szájmozgás,az egyesével való fényképezgetés,stb.

2011. aug. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ahhhhaa
2011. aug. 29. 20:50
 14/17 anonim ***** válasza:

Utolsó ezeket én is szeretem. Mondj még filmeket amiket érdemes megnézni.



Kérdező, egyet értek veled. Nálad mi a Top 5 film? A sorozatok bejönnek? Doctor Who - ról mit gondolsz? Torchwood?



19L

2011. aug. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia 19/L!

Utolsó vagyok. (14/F)

Igazából még a Coraline és a titkos ajtó című filmet ajánlom figyelmedbe,nekem az nagyon tetszett.

Bocsánat az OFF-ért!

2011. aug. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Köszi. Azt hiszem még ma megnézem.

Kérdező válaszát is várom! 19L

2011. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

TOP5 nálam eléggé változó lista szokott lenni. Hangulattól is függ, illetve, hogy éppen melyik rendező munkásságán rágom át magam.

Most így perpill ezaz 5 film az amire azt mondhatom, hogy nyugodt szívvel ajánlom minden Filmkedvelőnek(sorszám nem számít):

1: Persona

2: Négyszáz csapás

3: Ötödik pecsét

4: 8 és fél

5: Stalker

2011. aug. 30. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!