Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondtok olyasmi sorozatokat,...

McAnnee kérdése:

Mondtok olyasmi sorozatokat, mit az internátus?

Figyelt kérdés
Az internátusban mindig történt valami, izgalmas volt és most nem tudom mit nézzek.Előre is köszi.:)
2011. aug. 22. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
nem mondunk
2011. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pl.: a vámpírnaplók (de csak angolul, borzalmas a magyar szinkron) abban mindig történik valami, nincs olyan rész, hogy valami ne lenne. De nekem még a Trónok harca is tetszett, de abból csak az 1 évadot néztem, mert utána könyvet olvastam. Az Odaát is tetszett, de annak az első évadja nem olyan izgalmas, de utána jó lesz nagyon! (: Jah és még a Hősök is nagyon tetszett :DD De amúgy, ha felmész ide: [link] tudsz válogatni és biztosan találsz magadnak való sorozatot (:

Amúgy az Internátust én is néztem, csak az volt a baj, hogy suli volt és félbe kellett hagynom és elvesztettem a fonalat... :/

2011. aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.:)

amúgy a vámpírnaplókat énis nézem és a magyar szinkron sztem is borzalmas.:|:D

2011. aug. 28. 11:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!