Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » River Song ki a Doktornak?...

River Song ki a Doktornak? Kijé is volt a kiságy? Doctor Who / Ki vagy doki? És mikor lesz 5. évad szinkronos?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 01:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem lattam még. Hol találom meg?
2011. aug. 30. 21:32
 12/14 SennaHikari ***** válasza:

Ha mehet a spoiler, akkor én leírom :) De csak ha tudni akarjátok, akkor olvassatok lejjebb.



----------------~-------------------

Nos, Dr. River Song igazi neve, Melody Pod, vagyis, ő Rory Williams és Amy Pond lánya, aki szintén rendelkkezik egy kis IdőLord vénával. A bölcső tényleg a Doktoré volt, és Gallifrey nyelvén rá is van írva. A zsepin peding River song volt, vagyis a "folyó zenéje" = Melody Pond - szintén hasonlót jelent, csak ahol River felnőtt, ott így tudták lefordítani, mármint az ő nyelvükön.

A Doktor és River közötti kapcsolat:

Mint tudjátok, River a találkozások során börtönben csücsül, ahová egy jó ember megyilkolásáért záratták. Az az ember maga a Doktor volt, akit a Lehetetlen Asztronautaként "gyilkolt" meg. River továbbá a Doktor jövendőbeli felesége, az esküvő pedig a Doktor "halálának" a napján volt.



hogy miért tettem idézőjelbe? Mert a Doktor nem halt meg, ugyanis testének a "másoló robotot" (én így nevezem) használta, így a Doktor életben maradt! Violá!



"Spoilers... ;) "

2011. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

a másoló robotnak .... "Teselecta" a neve.....


6. évad vége (annyira jóóó) imádtam

http://www.youtube.com/watch?v=2wTt-YfL56I

2011. nov. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A nevét azért nem sikerült lefordítani, mert abban a világban nincsenek tavak, csak folyók. Íg lett a Pondból (tó) River (folyó).


River nem időlord, emberi génjei vannak, de a "Tardis gyermeke", vagyis útközben fogant, így képes regenerálódni. A Silence azért lopja el (Amyvel eggyütt), mert ki akarják nyírni a Doktort, és mivel látták őt ahogy lerendez mindenkit, valami hasonló fegyvert akarnak. Rivert gyerekként arra programozzák, hogy megölje a Doktort.


River volt a fekete lány aki AMy gyerekkori bartája. Szóval az időparadoxon miatt együtt nőtt fel a saját szüleivel...például megbeszélte a saját anyjával, hogy az apja vajon meleg-e.

A Silence így tudott csak biztosnak lenni abban, hogy Amy révén River és a Doktor találkozik. Csak azt nem számolták bele, hogy ezek szerelmesek lesznek. Itt volt az, hogy kizökkent az idő, mert nem lőtte le.

Mivel a Doktor halála egy biztos pont az időben, így meg kellett hogy történjen, ezért kellett a Teselectával eljátszania.

Amikor a Teselecta hajó meghalt helyette, akkor csak ő volt benne, meg a Tardis.


River és a Doktor személes ideje pont fordítva kapcsolódik össze.

2012. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!