Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmek lehettek ezek?

Melyik filmek lehettek ezek?

Figyelt kérdés

1. egy olyan 3-4 éve láttam asszem a tv2-n. Messzi jövőben játszódó scifi. Arról szolt hogy az emberiség gyakorlatilag kihalt, és a maradék pár ezer ember egy a külvilág elöl elzárt szupermodern kis városban él vhol az őserdő közepén.

Volt benne valami csaj akinek meggyilkolták a hugát vagy barátnőjét, de a film végén kiderült, hogy a városban minden ember génállományát egy nagy léghajóféleségben tárolták és ha egy meghalt, akkor klónozták őket, és megszülettek megint kisbabaként. kb ennyi rémlik, meg az hogy tele volt ilyen akciós jelenetekkel...


2. talán ovodás vagy kisiskolás koromban néztem folyton egy sorozatot, arrol szólt, hogy volt valami kék kristály amit a középkorban száz darabra törtek és a darabkáit mind más-más helyeken rejtették el a földön, a jelen korunkban meg valami kamaszgyerekek vállalkoznak rá, hogy megkeresik a darabkákat, és ujra összerakják, de az hogy ez mért ien fontos már nem rémlik. A címeként valami olyasmire emléxem hogy "szagala köve" de ezen a néven semmit nem hoz ki a gugli, tehát bizonyára rosszul emléxem. Asszem az m1en ment.


2011. aug. 16. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első az Aeon Flux Charlize Theron főszereplésével.
2011. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a másodikról csak az Inuyasha ugrik be.
2011. aug. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
biztos hogy nem manga volt, rendes kamerával forgtott sorozat.
2011. szept. 21. 00:37
 4/5 A kérdező kommentje:
volt.
2011. szept. 21. 00:37
 5/5 A kérdező kommentje:
és biztos nem az inujasha.
2011. szept. 21. 00:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!