Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondtok jó filmeket?

Mondtok jó filmeket?

Figyelt kérdés

Exem kérte tőlem, hogy adjak meg neki 15horrorfilm címét, és szeretnék a kevésben járni, de én nem tudok olyan sokat ami jó is, és ha béna film lesz, ő meg leszedi, akkor haragudni fog.


Van egy film, amit láttam, de a címét elfelejtettem. Az az egy film amitől én is féltem. Az volt benne, hogy álmukban gyerekeknek előjön valami szörny, és csak a sötétségben tud menni. De nem a Rámálom az Elm utcában. Még régen néztük suliban, és nagyon félelmetes.


De más címek is jöhetnek.


2011. aug. 13. 10:35
 1/6 anonim válasza:

1. válaszoló xD

Amúgy meg Paranormal Activity-k (összesen eddig 3 rész), Szellem járás Kánekktikátban, Grave Encounters bár ennek még csak Trailerjét láttam de jónak tűnik.

2011. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem annyira horror, de elviselhető: Magasfeszültség. Romero Holtak ... filmek (Holtak földje, Holtak háza, Holtak naplója ...), Silence Hill, De jóbb lenne, ha mondanál, pár konkrét filmadaptációt!
2011. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bújócska (imádomm, habár inkább thriller)
2011. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyszerű kérdés! Összerakok egy listát:


1408

Barlang (eredeti cím Descent, vigyázz mert asszem kettő barlang is van)

Case 39 (Védtelen gyermek)

Homecoming (idegileg kikészít)

Rettegés háza (amityville horror)

Az árvaház (ez inkább dráma de jó)

Silent Hill (kicsit nehezen érthető de zseniális bár nem túl félelmetes)

ha a Kört még nem látta volna akkor az is, vagy az Átok (grudge asszem) ha szereti az ilyeneket

Sziklák vére ha bírja a slashert (ez már kicsit durvább mint a többi)

Eden lake (ha ki akar készülni lelkileg, ez is durva egy kicsit)

Dead silence (para film)

Dead end (sorba legyilkolós izgulásos) vagy Wilderness (avagy A Vadász)

Shutter (ebből is van eredeti meg feldolgozás, mindkettő félelmetes, szellemes sztori)

Ha igazán brutális filmet akar látni:

Inside (francia film, nagyon véres)

ReGOREgitated sacrifice (ebben több a hányás mint a vér pedig az se kevés, belezések meg minden amit csak el lehet képzelni -meg amit nem-)


szerintem megvan a 15, zombisat direkt nem ajánlottam azokat utálom de amiket leírtam nem számítanak szerintem rossz horrornak, a ReGOREt tényleg csak akkor nézze meg ha bírják az idegei!

Insideious (ez is para)

2011. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kihagytam a Hívatlan vendéget pedig az is izgi de elég lightos
2011. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a Boogeyman című filmet láttad?
2011. aug. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!