Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » üdv, Anyukámnak keresnék...

üdv, Anyukámnak keresnék valami jó filmet/eket (kif. Lent)?

Figyelt kérdés

Nem szereti a csúnya beszédet, és a sok ágyjelenetet. Kedvencei a romantikus és krimi filmek de más is lehet... Én nemtok neki már semmi jót mondani... szerelmünk lapjai és ehhez hasonló közhelyes filmeket már látott.

köszi előre is


2011. aug. 12. 13:19
 1/6 anonim válasza:
Romantikusban és krimiben nem vagyok nagyon otthon, de más kategóriában nagyon jók az alábbi filmek : A bakancslista, A halálsoron, Nincs alku, Egy igaz ügy, A remény rabjai, stb. Remélem, tudtam segíteni.
2011. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Megint én, gondolkodtunk pár romantikus filmen, amik megütik a mércét, ezeket szedtük össze : Sztárom a párom, Micsoda nő, Oltári nő, Sejtcserés támadás, Hogyan veszítsünk el egypasit 10 nap alatt, Ha igaz volna, Édesek és mostohák (bár ez kicsit kakukktojás), Igazából szerelem, Az 50 első randi, Minden végzet nehéz, Zuhanás a szerelembe, stb. :)
2011. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Terminál! :)
2011. aug. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
P. S. I love you, Az utolsó vakáció, Séta a múltban, A királyi ház titkai, A palota ékköve.
2011. aug. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A Terminál és az Utolsó vakáció tényleg jó :)
2011. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Forrest Gump
2011. aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!