Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Huligánok 2,3! /Green street...

Huligánok 2,3! /Green street holligens 2,3! / Valaki segítsen lesz magyar szinkronnal? Többi lent!

Figyelt kérdés
Most láttam hogy a Green Street Holligens-nek van második és harmadik része is! Nem tudja valaki hogy lesz e magyarul és ha igen akkor mikor? Mert csak a kettőt találtam meg de azt is angolul! A három fent sincs még pedig amit találtam róla ott azt írták hogy 2010be kijött!
2011. aug. 6. 01:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne? Csak mert abban az évben nem került szinkron sorsa, még nem kell pánikozni. Magyarország a virágzó szinkronjairól is híres a filmek terén, ergo sorra fog kerülni a 2. része is. De hogy mikor ezt meg nem mondom, mert nem vagyok látnok. :)


A 3. részről meg egyelőre le lehet tenni, mert iszonyú csekély infó van róla. Lehet ami kiszivárgott vele kapcs az is csak Hoax volt. Még IMDB-n sincs kijelzett időpont, se egyéb film adatok semmi. Ez a film még csak a jővő szüleménye. :)

2011. aug. 6. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget
2011. aug. 7. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!