Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan zajlik pl a barátok...

Hogyan zajlik pl a barátok közt forgatása?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
nem badatétényen?(Budapest, 22.kerület) Ott van az rtl klubnak egy épülete, meg az egyik ablakra rá van ragasztva egy barátok köztös plakát, vagy mi(szóval mint a buszok, villamosok oldalán a reklámok, amitől átlátsz az ablakon, de látod a mintát is) az ilyen villamosos képek(néha szokták bevágni, hogy elmegy a villamos, az is budapesten van szerintem a 4,6-os vonala
2011. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*budatétény
2011. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy, mint akármelyik más filmé.

Van egy ütemterv, napi diszpó, stb, reggel megérkeznek a színészek, elmennek a sminkbe, majd bemennek a díszletbe és forgatnak. Kb. ennyi. De mit akarsz tudni pontosan?

2011. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pl.:hányszor vesznek fel egy jelenetet(kb.), meg h egy rendes film h zajlik kb. hány tagból áll a stáb ilyenek.:)
2011. aug. 2. 09:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A stáb kb. ugyanakkora, mint egy akármilyen film esetében... bár talán kicsit kisebb, hiszen rögzített helyen, stúdióban forgatnak, amit nem kell állandóan átépíteni, átdíszletezni. De attól még vannak világosítók, kameramannok, berendezők, technikusok, stb. Szóval a felvételi stáb olyan 10-20 ember lehet szerintem.


Az nincs kőbe vésve, mit mennyiszer vesznek fel, bár pont a BK-nál szerintem nem mennek rá annyira a színészi kvalitásokra, ha hibátlanul elmondják a szöveget, és technikailag is minden oké, akkor megveszik a snittet, de nem hinném, hogy olyan marha sokszor próbálnának előtte.

Rendes filmforgatáskor ez persze pont fordítva van, de ott is az igényességtől és az időtől függ a dolog.

2011. aug. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ment a zöldkéz!:D
2011. aug. 2. 13:20
 7/7 anonim ***** válasza:
ja bocsi azt olvastam, hogy hol:D
2011. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!