Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Segítség! :$ (Aki régi horroro...

Segítség! :$ (Aki régi horrorokban jártas). Mi a címe?

Figyelt kérdés
Szóval egy régi horrorfilmet keresek, nem tudom a címét, a tartalmát nagyjából... kiskoromban láttam, 90es évekbeli film lehet. Persze attól mert akkor láttam, még lehet hogy régebbi... mindegy, az van benne, hogy van egy ember, asszem pap, motorral mászkál és gyilkol, de... lehet hülyén hangzik: van nála egy kábel és megrázza vele az embereket xD pontosan emlékszem, h így gyilkolt. Egyik "legdurvább" gyermekkori emlékem, és szeretném újra látni, csak a címét nemtudom :/ Vki tud segíteni?
2011. júl. 29. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolkodunk.
2011. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ennek örülök :)

Még beugrott egy olyan is, mintha lenne egy lánya. Ez már nem biztos de, lehet h őt is megakarja majd ölni... ha ez segít a gondolkodásban :)

2011. júl. 29. 22:19
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tudom...:/ Kössz, hogy engem is belerángattál az agyalásba.eddig csak neked volt rossz...
2011. júl. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"90es évekbeli film lehet" - és akkor már "régi horror"? Anno a 90-es években, amikor még gimis voltam, ledöbbentett, hogy az osztálytársaim a 70-es vagy még régebbi filmeket bélyegzik régi filmeknek (a 20-as évekéire akkor meg mit lehetne mondani...?). Ma meg már a 90-es évek filmjei a "régi filmek"...

Tipp: lehet, hogy keverem valamivel, de ez nem A halál házhoz jön volt??

2011. júl. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bocs, h belerángattalak :S xD

91es vagyok, szóval az akkori filmek nekem réginek számítanak...

Egyébként a 'A halál házhoz jön' nem az. Ebben nem is pap a srác. És az a pap akiről én beszélek, nem is fiatal, mondom van benne egy tini lánya is!

Amugy köszi a válaszokat, reméltem h vki tud segíteni :/

2011. júl. 30. 09:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!