Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy történt ez az "És megint...

Hogy történt ez az "És megint dühbe jövünk filmben"?

Figyelt kérdés

1: Miért kér Johnny pisztáciát, amikor tudja,hogy nincs.

2: A filmben Johhny azt mondja Charly-nak, hogy amikor gyerekek voltak, akkor is mindig az apjuk tett igazságot köztük. Akkor miért nem ismerte fel Charly korábban a testvérét?

3:Miért dobja ki az almát Johnny a jeladóval, mikor nemsoká érkezik Charly az ejtőernyővel, hogy felpofozzon mindenkit?


2011. júl. 29. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Hogy idegesitse Charly-t

2. Mert nem testvérek. Ezt csak azért találták ki, hogy Charly segitsen nekik elkapni a Görögöt.

3. Mert Johhny a kapitánynak szól, Charly pedig a "tesót" megy menteni.

2011. júl. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Tényleg idegesítés céljából. Nem is értem, hogy ez miért nem tűnt fel neked.

2. Ebben nem igazán értek egyet az első hozzászólóval. Szerintem tényleg féltestvérek, mert mindhármuknak Filpo a vezetékneve, persze ez akár lehet véletlen egybeesés is, de a végén amikor a kapitány köszönetet mond, akkor is úgy mondja, hogy az egyik fiad, másik fiad...

Egyébként lehet, hogy azt csak úgy mondja, hisz amúgy is elég sokat kamuzik, vagy hogy nem együtt nőttek fel, csak kisgyermekkorukban volt, hogy találkoztak,azóta már 40-es, 50-es éveiket tapossák, szóval így nem feltétlenül ismerik fel egymást. Velem is volt ilyen, hogy ovodás és kisiskolás koromban sülve-főve együtt játszottam a szomszéd kislánnyal, aztán elköltöztek. Mikor már később felnőttként egyszer összefutottunk, nem ismertük fel egymást.


3. Azért, mert a jeladó segítségével jut partra a hajó, és érkezik meg a kapitány, hogy letartóztassa a társulatot. Attól, hogy Charly odamegy bunyózni, még nem oldódik meg a dolog. Mert hogy láttad a végén, hogy Charly is elkezdett filózni, hogy tényleg hogy jutnak ki.

2011. júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

na, igen...a 2. pont egy kicsit kérdéses...

Mindenesetre HATALMAS RESPECT BUD & TERENCE!!!

2011. júl. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, a 2. pontot több szempontból meg lehet közelíteni. Lehet, hogy az egész kamu, csak hogy rávegyék Charly-t a Görög elkapására, de az is lehet, hogy tényleg testvérek, és akkor az érvényesül amit felvázoltam.

De az 1. és 3. kérdésre adott a válasz. És tényleg hatalmasak!

2011. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!