Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmet tapsoltuk meg a...

Melyik filmet tapsoltuk meg a moziban? Kb.4 éve láttam egy filmet a moziban. A film vagy a főszereplő annyira jó volt, hogy a végén a mozi közönsége megtapsolta a filmet, mintha színházban lettünk volna. Melyik film lehetett?

Figyelt kérdés
A dühítő az, hogy a rossz filmek mind eszembe jutnak, ez meg nem ugrik be.
2011. júl. 28. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Miről szólt a film?
2011. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tehát egy 4 éves film, amit megtapsoltatok... hát nem túl sok:D
2011. júl. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezek voltak akkoriban ( ha jól számolom 2007-ben) a sikerfilmek:

karib-tenger kalózai, hp és a főnix rendje, pókember3, harmadik shrek, transformers, legenda vagyok, a nemzet aranya: titkok könyve, 300

2011. júl. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2006 sikerfilmjei:

karib tenger kalózai: holtak kincse, da vinci- kód, casimo royale, éjszaka a múzeumban, x-men: ellenállás vége, mision:impossible 2., superman visszatér :))

2011. júl. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnos fogalmam sincs miről szólt a film. Tudom, hogy hihetetlenül hangzik, de csak arra emlékszem, hogy kb. hol ültem a moziban a nézőtéren (ez csak igazán hülyeség... a filmre nem, arra, hogy hol ültem igen).

Meg arra emlékszem, hogy egyszerűen a végén kényszeresen el kellett kezdeni tapsolni, pedig hülyén éreztem magam, hiszen ez nem színház. De így érezte magát még 20 ember a moziban (ennyien voltak összesen a moziban).

Ez egyben válasz Orsinak: nem egy "tipikus" sikerfilm volt, tehát Transformers, stb, nem játszik... És nem pontosan 4 éve, legyen inkább kb. 3-5 éve. Volt valami tartalma is a filmnek. Nagyon gyakran az jut eszembe, hogy a Legenda vagyok volt az, mert jó volt, és Will Smith nagyon szépen elvitte egyedül a hátán a filmet, de nem az volt, az biztos (de egy ilyen típusú film volt).

Az über-furcsa, hogy a barátnőmmel láttuk a filmet, és ő sem emlékszik semmire, se címre, se, hogy miről szólt.

Mondom, vagy magát a filmet vagy az alakítást tapsoltuk meg.

Dühít, és rendszeresen eszembe jut, hogy nem tudom, míg mondjuk arra emlékszem, hogy mik voltak a legrosszabb filmek az életemben (pl.: Eszelős szívatás, Szombat 14, Az amerikai, stb.)

Köszi a válaszokat!

2011. júl. 29. 07:57
 6/7 A kérdező kommentje:

Még egy kis info.

A másik fil, ami lehetségesként eszembe szokott jutni a Börtönvonat Yumába, de az meg nem az a film, amit megtapsolnék. Kb. ebben az időszakban is láttam (amikor ez meg a Legenda vagyok ment a moziban).


Segítség még, hogy Plázában láttam, tehát nem egy ismeretlen művészfilm volt. Nem az év leginkább várt filmje volt, de volt annyira "népszerűnek ítélt", hogy felkerült a multiplexek műsorára. Kevesen azért voltak rajta, mert jóval premier után néztük meg.

2011. júl. 29. 08:04
 7/7 anonim ***** válasza:

filmek.s9.hu/2007-filmek/

aeonflux.freeblog.hu/archives/2008/02/07/hazai_bemutatonaptar_archivum/

regifilmek.blog.hu/2008/01/14/2008_legjobb_filmjei

2011. júl. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!