Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Letöltöttem Az utolsó dal c....

Letöltöttem Az utolsó dal c. filmet, ezután pedig? (többi lent)

Figyelt kérdés

Letöltöttem Az utolsó dal c. filmet és mikor elinditottam irta a magyat feliratot, aztán kimentem belőle.Később megint elinditottam és nem irta magyar feliratot, csak angolul beszélnek benne.Ez mért van?Mikor másodszora inditottam volna el, átneveztem, lehet hogy ezért?ha nem lehet valahogy beállitani, hogy legyen felirat honnan tudok letölteni?Kerestem már de nem találtam.

Ez az első film amit letöltöttem, és még feliratot sem töltöttem le soha.Linkeljetek léci!

És azt ugy kell használni hogy elinditom a filmet, lenémitom, majd elinditom winampba a feliratot és azt hallgatom?

Bocsi kicsit sokat irtam!


2011. júl. 28. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt jegyezd meg egy életre: a fájlnak és a feliratnak betűről betűre ugyanannak kell lennie (már a nevének, és ugye a kiterjesztés se egyezik,. de érted)

Szóval nevezd át a feliratot is, és menni fog.

2011. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok, köszi a tanácsot, csak az a baj hogy még nincs feliratom, mert nem töltöttem még le, tudnél linklelni egyet magyarul?Nagyon fontos lenne!Vagy más valaki?Am tényleg köszi a választ, megy a pont! :)
2011. júl. 28. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!