Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Pretty Little Liars 1. évad...

A Pretty Little Liars 1. évad 9. epizódjában hol lehet megnézni azt hogy mi van a levélben?

Figyelt kérdés
azt irta hogy valami mellékletbe de nem találtam... :S
2011. júl. 22. 22:02
 1/4 anonim válasza:

"Talán nem szeretnéd hallani, amit mondanom kell, de szükségem van rá, hogy könnyítsek magamon. Nem félsz attól, hogy megbántasz, akkor nekem miért kéne attól, hogy megbántalak. Félek, de ez nem elég ok arra, hogy ne mondjam el, hogy is érzek, így elmondom:

Néha olyan közel érzem magam hozzád, aztán valami megváltozik. Belepillantok a szemedbe, és olyan butának érzem magam. Olyan, mintha minden gondolatom olvasnád, és ezt annyira viccesnek tartanád. Miután csókolóztunk, azt hittem újra megesik, de te csak nevettél a képembe. Talán te úgy gondolod, hogy egy csók csak egy csók, és én vagyok a gyakorlás. De ahogy viselkedtél, sokkal inkább célzott gyakorlásnak éreztem. Nem tudom, hogy juthatsz el egyik pillanatról a másikra a csóktól, az utálatig, kivéve, hogy…


Sajnos az utolsó 5 sor nem olvasható csak félig, így az kimaradt."


Ez a szöveg található a mellékletben.

2011. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nembaj.. de azért nagyon köszi.. ja és hol/hogy kell megnézni a mellékletet? :D megegyszer köszi :D
2011. júl. 22. 23:05
 3/4 anonim válasza:

Amikor letöltöd a feliratot, mellette a tömörített fájlban van a melléklet is. Ha legközelebb nem értesz valamit írhatsz nyugodtan privátba is.


Üdv, egy PLL rajongó

2011. júl. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi. :)
2011. júl. 23. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!