Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor fogják már végre filmesí...

Mikor fogják már végre filmesíteni Roderick Gordon és Biran Williams AZ alagutak relytéje című könyvet?

Figyelt kérdés
Már tavaly februárra bevolt igérve de semmi. a neten keresgéltem de semmit sem írnak róla. tudom h nem egy simert könyv de léci vlk segítseeen
2011. júl. 21. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha arról van hír, hogy megfilmesítik, akkor a megfilmesítési jogot már biztosan megvette valaki.

Ez azonban még nem garancia arra, hogy valóban készül is belőle film, hiszen sok könyvnek csak azért veszik meg a megfilmesítési jogát, hogy elhappolják a konkurencia elől, magyarán szólva ne más készítsen belőle egy esetleg hatalmas sikerű adaptációt.

Lehet, hogy egyelőre még pihentetik a projektet, amíg divatba jön a könyv történetének stílusa, vagy megvárják a következő nagyobb filmszezont, esetleg a díjátadó időszakra időzítik a premiert.

2011. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aha köszi a komit :) am vlhol olvastam h Vincenzo Natal fogja megrendezni... de persze a könyvbe az van írva h 2009 februárjára már a mozikban lesz -.-" na m1 , am te is olvastad? nekd h tetszet, mert ez a triológia sztm nem lesz olyan népszerű mint a Harry Potter :/
2011. júl. 22. 00:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva egyáltalán nem hallottam még erről a könyvről, viszont azt valamennyire tudom, hogyan megy egy könyv megfilmesítési jogainak adásvétele, szóval ebből a szemszögből válaszoltam :)


Vincenzo Natali jó rendező, bár a legutolsó filmjét (Hibrid) kegyetlenül elrontotta. De van egy érdekes stílusa, és reméljük, hogy a hibrides tévedés nem az ő hibája volt.

2011. júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!