Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek Eysant? Csak akik...

Szeretitek Eysant? Csak akik nézik az Ezelt.

Figyelt kérdés
Én nem tudom őt sajnálni,esetleg csak azért mert meghalt a húga.Elejétől kezdve nem szimpatikus.Nagyon szeretem a sorozatot,még egy részt sem hagytam ki,de sztem én már sosem fogom őt megkedvelni.Talán azért mert látom mennyire fontos neki a pénz,a csillogás.
2011. júl. 19. 19:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem. Annyira számító egy nő. Nem tudom mit rinyált, Cengizzel tökéletesen összeillettek. Már kezdettől fogva untam az önsajnálatát, így szerettem Ömert, meg úgy hiányzik, aztán mégis mit tett vele. Persze könnyű a huga betegségére fogni, de ha annyira fontos neki Ömer,akkor talált volna más prédát erre a célra. (Persze akkor nincs ez a történet tudom.)
2011. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ezért jó ez a sorozat

nincs 2 egyforma megítélés

ti így látjátok más meg máshogy, én kedvelem a karaktert.

2011. júl. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem nagyon jók a karakterek, egyik sem tipikusan jó, és tipikusan rossz,(azért van 1-2 kivétel) így különböző szemszögből különböző megítélésűek. Ez csak jó szerintem, ha tök egyformák a vélemények az egyes szereplőkről, az olyan egyhangu.
2011. júl. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!