Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki Piton Harry Potternek?

Ki Piton Harry Potternek?

Figyelt kérdés
Tegnap néztem a befejező részt, de nem nagyon értem, hogy ki is akkor igazából Piton.
2011. júl. 16. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Piton Harry anyukájába volt szerelmes. Nincs köztük rokoni kapcsolat.

Egyébként milyen a film? Jó?

2011. júl. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon tetszett. De olvastam pár órája rossz kritikát is (mármint, hogy azt írták, hogy rossz a film). Jó, nem éri el a 100%-ot de szerintem méltó befejezése volt. Kár, hogy vége van. 3D-ben nagyon király! :)
2011. júl. 16. 17:55
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Én eddig nem szerettem a hp filmeket, mert nem adta vissza a könyvet, meg unalmas volt, az első 2-3 rész tetszett csak, de ez az utolsó rész mindent vitt:)
2011. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért kicsit több Piton Harry-nek annál,mint amit az első írt. Persze igaz ,amit írt,de ez csak az oka. Piton Lilly miatt Harry legnagyobb védelmezője és segítője,még ha nem is kedveli as fiút. Az életét kockáztatta,hogy megvédje Harry-t,kémkedett Dumbledore-nak,a végén pedig hiába halt meg. Piton karaktere és története gyönyörű,nagyon érdemes elolvasni azokat a könyveket.
2011. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaz csak én lerövidítettem. A válasz köszönöm. Én hétfőn nézem meg.
2011. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most már értem! :)
2011. júl. 16. 19:09
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
utáltam pitont.de a végére nagyon megszerettem,sőt sírtam is,amikor meghalt.
2011. júl. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nekem valahogy mindig is ő volt a kedvenc karakterem a filmekben és a könyvekben is :D
2011. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem az apja.
2011. júl. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nem, szimplán csak a tanára volt, aki szerelmes volt Harry anyjába, de utálta a fiút, mert külsőre nagyon hasonlított az apjára, akit szintén gyűlölt, mert amíg együtt jártak a Roxfortba, James folyton szívatta őt, + "elvette" előle azt a nőt, akit egészen kiskora óta szeretett. ezek után te kedvelnél valakit? :)

és igen, védelmezte Harryt, azért, amit Dumbledore mondott neki: "ha igazán szeretted Lilyt, akkor megvéded a fiút." vagy vmi ilyesmit, de ez volt a lényeg. :D

nekem Piton mindigis ellenszenves volt, de a könyvben és a filmben is egyaránt megsirattam, a halálát is, és a Herceg meséje c. fejezetet/részt a filmben végigsírtam. :'( főleg mikor Piton megidézte a patrónusát. :/


\több ismerősöm, akik nem olvasták a könyvet, szintén azt hitték, hogy az apja volt Harrynek.\

2011. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!