Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szegeden a cinema cityben,...

Szegeden a cinema cityben, kell előre jegyet foglalni?

Figyelt kérdés

3 dben akarnánk a hery pottert nézni, csak nemtudom kell e előzetes jegyfoglalás, mert van rá lehetőség az oldalon.

Viszont ha így lefoglalom, akk a teljes árút foglalom le 1500 ft / fő , miközbe a diákjegy 1200 ft, de azt nemírja ki....:S


és azé nemmindegy.....

Meg ugye az se, hogy ha odamegyunk, oszt közlik, hogy nem férünk be a terembe....:S

szóval kell így lefoglalni?


2011. júl. 13. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
ha premier környékén akartok menni akkor kell, mert nem lesz helyetek, vagy csak nagyon szar helyre. Amúgy be lehet állítani a diák jegyet.
2011. júl. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

most néztem, és nemlehet..::S

egy másikhoz az van írva, hogy a kedvezményes jegyeket ott ke kérni, de ennél nincs feltüntetve..:S

2011. júl. 13. 23:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg telefonon, Szegedre én is úgy szoktam jegyet foglalni, szerintem biztosabb és nekem diákot is sikerült foglalnom :)
2011. júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
felhívtam őket, azondta az arc egészet ke foglani, és majd ott kell mutofgatni az igazolványt és levonják majd a kedvezménytz
2011. júl. 14. 22:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!