Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a cime a filmnek? Egyáltalá...

Mi a cime a filmnek? Egyáltalán még valakinek ismerős?

Figyelt kérdés
Valamikor rég láttam egy filmet, ami két gyerekről szólt, egy fiúról és egy lányról. Nekik volt valami tárgyuk, talán egy játék és azt adogatták egymásnak és akinél volt az kellett ilyen vagy olyan őrültséget csináljon. Aztán a fiúnak meghal az anyja és nem tudom mi lesz tovább :P Senkinek nem ismerős?
2011. júl. 13. 14:15
 1/4 anonim válasza:
Jumanji ? Habár nem hinném, hogy ez az... de ez is régi film, és egy játékról szól..:D
2011. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ez a film, de azért köszi. Ez valami kézzel fogható tárgy, ami néha a lánynál van, néha pedig a fiúnál és valami fogadásszerűből tesznek lehetetlen dolgokat.
2011. júl. 13. 14:29
 3/4 anonim válasza:
100%
De!Most néztem nemrég, az a címe, hogy Szeress,ha mersz.Online megtalálható.Elég érdekes film...:)
2011. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam :D Köszönöm :)
2011. júl. 13. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!