Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok olyan filmeket,...

Mondanátok olyan filmeket, amik öngyilkosságról szólnak? Bőv lent

Figyelt kérdés

pl olyat, amiben valaki öngyilkos akar lenni, vagy ilyesmi.olyat amiben depis a szereplő.

nemtudok aludni, kéne valami film:D


2011. júl. 13. 00:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hog valami ilyesmi miatt.

Én minden nap gondolok rá, hogy ma megteszem.

2011. júl. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
igyvoltam én is.. prbáltam is, csak valami(em tudom mi) mindig a végefelé visszatartott, nem engedte ugymond befejezni amit elkezdtem... pl az érvágás, jómélyen felvágtam, aztán ugybekötöztem mint a nemtudom mit..szoval fura..csak aztán egyik naprol a másikra megváltozott a gondolkodásmódom(saját akaratbol), aztán minden (majdnem minden)jóra fordult..lesz jobb is
2011. júl. 13. 01:41
 13/19 anonim ***** válasza:

Légyszi ne csináljátok ezt!! Arra nem gondoltatok hogy mi lesz azokkal akiket itt hagytok? bárki. szülök, barátok, közeli és távoli ismerősök! Önzőség! Nincs semmi amiért érdemes lenne itt hagyni az életet. Kérlek, ne is próbálkozz! Még fiatal is vagy, gondolj bele még mennyi minden előtted áll, még ha most rosszul is érzed magad. Inkább keresd a vidám dolgokat! A filmekben is.. Jah, ha még nem láttad, nézd meg a Keith c. filmet..

A világban annyi szép dolog van, amiért érdemes élni. csak látni kell, nem szomorkodni.

2011. júl. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló:D mint mondtam, sikerült egyik naprol a másikra a gondolkozásmódomon változtatnom.. teljesen jó irányba, szóval már nem teszek semmit.. nem gyogyszerezemmmagam, nem vagdosom meg ilyenek. már van normális életem, van kivel eljárnom erre arra, akivel ha vagyok, teljesen eltereli a figyelmem. jó hatással van rám. szoval semmi pánik!:D
2011. júl. 13. 01:56
 15/19 anonim ***** válasza:

Igen teljesen igazad van, az élet szép és pont ezért próbálom mindneben meglátni a jót.

Az a baj, hogy hullámokban tör rám a rossz kedv, ilyenkor annyira reményvesztettnek érzem magam.

Depresszióval küzdök kb. féléve kezdődött nálam.

Sokat tudnék még írni, de nem szeretnék, mert nem is ez volt a kérdés.Bocsánat.

2011. júl. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
nekem depressziót kerestek.. de még szorongást mondanak..mégmindig.. de ez volt kb 1 hónapja... mindjárt leszek annyira szemét, hogy irok egy kérdést a mentálishoz, és ott lehet róla beszélni
2011. júl. 13. 02:00
 17/19 anonim ***** válasza:

igen, kérdező értem, csak a másik válaszolónak is írtam. én sem akarom terelni a témát, de talán mindenkinek jól jön pár jó szó, talán későbbre is :)

másik válaszoló, rám is hullmokban tör az iszonyú lehangoltság, és nekem is megfordul a fejemben az öngyilkosság gondolata, de tudom hogy nem éri meg! soha. küzdeni kell, ha van egy rosszabb periódus, utána mindig jön egy jobb, és akkor látod, hogy megérte! na jóéjszakát és csak pozitívan! ;)

van aki az éhhalál szélén van, mi meg internet előtt írjuk hogy milyen rossz nekünk.. szóval nem az.

2011. júl. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
2011. júl. 13. 02:11
 19/19 anonim ***** válasza:

Öngyilkosok klubja (Suicide Circle) - ez elég beteg néha

Csuklónyiszálók (Wristcutters) - ez viszont vicces is olykor

2011. júl. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!