Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe? A tv-ben...

Mi a film címe? A tv-ben láttam nem rég. Tartalma:az elnök lánya el megy tanulni iskolába, és beleszeret a egy srácba, akiről a vége felé ki derül, hogy ő is a testőre.

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Fejjel a bajnak


[link]

2009. márc. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szrintem erre gondolsz:

[link]

2009. márc. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a Fejjel a bajnak :D
2009. márc. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ez a szabadság,szerelem...A fejjel a bajnak egy másik film!
2009. márc. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a FEJJEL A BAJNAK című film!!!!!
2009. márc. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, mivel ennyire erőszakosak vagytok, elolvastam a Szabadság, szerelemnek is a tartalmát, és tényleg ugyanaz :D De egyébként szerintem is jobban illik a Fejjel a bajnak-ra, mert azt adták 1-2 hete a tévében :D
2009. márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ugyanebben az évben(2004)kijött egy ugyanilyen film csak abban mandy moore játszik és szerintem jobb de nézzétek meg és döntsétek el ti.(a másik film címe szabadság,szerelem(ez nem a magyar:)
2009. márc. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megnéztem és igen ez a Fejjel a bajnak.Ezt kerestem.Nagyon köszönöm.
2009. márc. 31. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!