Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most akkor Eysan tudja ki...

Most akkor Eysan tudja ki olte meg valojaban Bahart? Es ha igen miert allt megis Kenanek oldalara?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Abból a beszélgetésből úgy tűnik, hogy igen, tudja, hogy Kenan csinálta. Azért állt az oldalára, mert Ezelen is bosszút akar állni, és mivel ezzel Kenan is így van, így könnyebb...Gondolom kettőt akar ütni egy csapásra. Csak ehhez azért kevéske Eysan, de fő az önbizalom. :)
2011. júl. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem is ez jott le a mai resz vegen csak valahogy nem volt vilagos az egesz nem ertettem hogy most mi van?
2011. júl. 8. 23:32
 3/5 A kérdező kommentje:
fura egy figura...privat velemenykent en akarmennyire is gyulolok valakit nem lennek kepes osszeallni a testverem gyilkosaval hogy bosszut alljak rajta nem lenne gyomrom hozza de lehet hogy csak en vagyok igy
2011. júl. 8. 23:40
 4/5 anonim ***** válasza:
De Eysan tönkre akarja tenni Kenant is, el akarja szedni tőle a pénzét. Az apja figyelmeztette is rá, hogy Kenant nem könnyű átejteni.
2011. júl. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, szerintem is erős....De Eysan elég fura jószág. Én is filóztam rajta, hogy most mit akar, azt hittem, hogy tényleg csak Ezelt okolja, de aztán az apjával beszélve, meg az jött le amit írtam, hogy Kenan segítségével Ezelen akar bosszút állni, aztán közben magát Kenant is kicsinálja. Azért bírom ebben a sorozatban, hogy semmi sem olyan egyértelmű, sok a fordulat.
2011. júl. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!