Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legdurvább horror,...

Melyik a legdurvább horror, amit láttál? úgy értem, hogy ami szerinted túltesz mindened.

Figyelt kérdés

szal ami esetleg túltesz a halál 1000 arcán és nem ajánlanád senkinek a megtekintését.

remélem értitek mire gondolok.

és most ne ilyen horrorfilmeket soroljatok,hogy "ez ütős,"meg ilyenek.hanem arra gondolok,ami azért sokkolna egy gyengébb idegzetűt.


2011. júl. 6. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem látványban a Silent Hill, történetben a Mártírok sokkolt a legjobban.
2011. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi :) mondjuk a silent hill az csak parás és megvan egy jó hangulata,de azért szerintem az még nem olyan nagy szám.
2011. júl. 6. 21:07
 3/12 anonim ***** válasza:

A Silent Hill horror? Nem tudtam... hangulatra jó, de horrorfaktorban elég gyenge.

Nekem a Hullajó volt eddig a top.

Amúgy nem csípem a horrort túlzottan, én nem gerjedek ilyesmire...

2011. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Peter Jackson féle Hullajóra gondolsz, akkor azt végigröhögtem, kb mint az óriáspókok... A műfaja is horror és vígjáték.

Nem vagyunk egyformák, ezek szerint Téged a vér borzaszt el, engem ez nem hat meg annyira.

2011. júl. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem borzaszt el a vér, csak addig az volt a leghorrorabb horror, amit láttam :)

Igen, valóban elég fárasztó film, és én is végigröhögtem, de azért horrornak sem utolsó.

Ha félős horrorra gondolsz, olyan filmet még nem láttam, pontosabban egyiken sem "féltem".

2011. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hullajó az tényleg hullajó film,tényleg még akkor is röhögtem,amikor a végén mészároltak a zombik,de azért véres.

a silent hill pedig thriller.

2011. júl. 7. 14:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Melancholie der Engel. Fogalmam sincs miért, de elég durva hatást tesz az emberre. Ja és én egy árva kukkot nem értettem a filmből az igencsak korlátolt némettudásom miatt. Tehát ha valaki érti is, valószínűleg még nagyobbat üthet.
2011. júl. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudok egy párat ami túltesz a halál 1000 arcán xd:

Begotten

Taxidermia

Visitor-Q

Cannibal Holocaust

Nekromantik 1-2

Ebola Syndrome

Philosophy of a Knife

Grotesque

Salo,120 days in Sodom

Subconscious Cruelty

Psycho: The Snuff Reels

/ Niku Daruma

/ Tumbling Doll of Flesh

Vomit Gore Trilogy

Srpski film

Slow Torture Puke Chamber

Guinea Pig

Necromentia

August Underground Trilogy

A l'interieur

Na ezek azok az igazi filmek amiket nem ajánlok, 13-14 éveseknek.Főleg a vomit gore trilogy.Ahhoz bendő kell h valaki végignézze

2011. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi!pont ilyenekre gondoltam!a cannibal holocaustról pedig hallottam sokat,de nem néztem meg idáig,mivel 1980-as a film,tehát gondoltam,hogy elég gagyi lehet,de ha szerinted túltesz a halál 1000 arcán,akkor azt érdemes megnézni :)

egyébként hozzátenném,hogy ha egy horrorfilm véres,az számomra még csöppet sem ijesztő,csak akkor ha valami parás történet is párosul hozzá.úgy az ütős ! :)

2011. júl. 19. 09:48
 10/12 anonim ***** válasza:

a melancholie der engelhez nincs valakinek felirata? azért ide írok mert a google is gyakorikérdéses találatokat hoz be...


én amúgy a legdurvább amit láttam az a niku daruma! de még sok brutális meg beteg film van és kb mindet felsorolták itt előttem

2012. jan. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!