Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány Wizly (asszem így kell...

Hány Wizly (asszem így kell írni) testvér van összesen, név szerint lehetőleg? És Ron meg Harmione mióta vonzódnak egymáshoz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Bill

Charlie

Percy

Fred

George

Ron

Ginny

2011. júl. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

7 WEASLEY van (de majdnem sikerült leírni. :D)

Ron meg Hermióne... hát igazából az elejétől baromi egyértelmű volt, hogy valaki valakivel úgyis együtt lesz, eleinte Harryre mutattak a szálak, de inkább csak a filmben (elég szánalmas), aztán Ron meg Hermione folyton cívódott, kivékült, egymás nyakába borult, tartózkodó volt, szóval egyértelmű volt sztem a dolog. De teljesen egyértelmű ugye a 7. kötetben lett. XD

2011. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nem olvastam a könyvet, most újra megnéztem az elejétől az uccsó részig a filmeket sorrendbe, és nagyon kedvet kaptam a könyvhöz, amúgy az nekem is nyilvánvaló volt, hogy szimpatizálnak egymással, de a filmben tényleg nagyon megtévesztő volt az elején, és azért kérdeztem, hogy mikor kezdenek el amúgy vonzódni egymáshoz, mert pl az első részben nem nagyon látszott... utána már kezdődött. Köszi a válaszokat!:)
2011. júl. 5. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!