Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nézitek a Mentalistát? Mi a...

Nézitek a Mentalistát? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nekem az egyik kedvenc sorozatom lett, olyannyira, hogy már a neten nézem feliratosan. Jelenleg a 3. évad utolsó részénél tartok. Patrick prónálja elkapni Red Johnt.

Nektek tetszk ez a sorozat? És szerintetek ki lehet Red John?

Még egy kérdés: Ilyen emberek mint Patrick, a valóságban is léteznek? Nem arra a mentalistára gondolok, mint Uri Geller...


2011. júl. 3. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nézem ugyan nem láttam az összes részét de várom már hogy leadják a TV-be a harmadik évadot mert azért számomra mégis kényelmesebb az ágyban fekve nézni mint a kemény székben.
2011. júl. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nagyon jó sorozat


de borzasztóan elnyújtják a végét

kár volt enyni évadot csinálni

2011. júl. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*ennyi
2011. júl. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na én tegnap este megnéztem a 3. évad utolsó részét is. Patrick találkozik egy eddig még nem látot emberrel aki azt mondja magáról, hogy ő Red John. Patrickben nagyon felkavarognak az érzelmek és lelövi. A vége az lett, hogy jönnek a rendőrök és letartóztatják Patricket. Olyan érzésem van, hogy valójában nem ő volt Red John, különben miért lenne 4. évad?
2011. júl. 4. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!