Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ez a film? Az HBO-n...

Mi lehet ez a film? Az HBO-n vetítették még régen!

Figyelt kérdés
Pár éve láttam az HBO-n egy filmet, de már nagyon kevés részre emlékszek belőle. Arról szólt hogy egy fiú családját lemészárolták és a kisfiú elmenekült. A fiút megtalálta pár tini(asszem 16-18 év körüliek) és magukkal vitték. De a fiút keresték, hogy megöljék, hiszen Ő szemtanú. A végén van egy jelenet mikor megtalálják a fiút és a "védelmezőit" és asszem valami ládában rejtőznek de megmenekülnek...Már nem emlékszem...A filmben látunk párat a kisfiú emlékeiből is...Valaki ráismer?
2009. márc. 27. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt én is láttam nagyon rég szintúgy a hbo-n.

Azt hiszem, hogy a film címében benne volt a szemtanú

2009. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Végre valaki!:))) Köszi szépen, ha esetleg eszedbe jut még valami, írd le légyszi.:)
2009. júl. 2. 20:29
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, MEGVAN a film. A címe: Szökevény szemtanú. De sajnos nem adták ki DVD-n.
2009. júl. 3. 09:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit
2009. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!