Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan tudnám letölteni ezt a...

Honnan tudnám letölteni ezt a filmet? Már mindenhol kerestem, de egyik sem jó, vagy egyáltalán nem is találtam! Kezdek elkeseredni. Sürgős!

Figyelt kérdés

Stephen Kind Christine című filmjét szeretném letölteni valahonnan, de nem úgy, hogy fenn van százezer link, és akkor töltsem le egyenként! A torrent lenne a legjobb, csak az a baj, hogy amiket eddig letöltöttem, azok meg sem moccannak!:( Valaki tud valami jó oldalt ahonnan letölthetném? sürgős!!


Előre is nagyon szépen köszönöm!!! Sziasztok!


2011. jún. 19. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Innen egyben letudod tölteni:


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, hálás vagyok a fáradozásodért!!!:) Letöltött kb 4-5 óra alatt, de nem indul, se a media playerrel se a divX playerrel:( Mi lehet a gond? hogyan lehetne ezt orvosolni?
2011. jún. 19. 12:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom, h nem indul. Valami hibaüzenetet nem ír ki?
2011. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!