Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A megavideo csak 72 percet...

A megavideo csak 72 percet tud lejátszani. Mit kell megnyomni h tovább menjen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:

nézd itt a megavideós filemeket:


cacaoweb.org

2011. jún. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
indítsd el és töltsd le real playerrel ;)
2011. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
internetet csatlakoztasd újra, elvileg megoldja, de még nem próbáltam, szóval nem tuti.
2011. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hitman2000 válasza:

Több megoldás is kínálkozik. Most csak egyet írok le:

Firefox + Download Video Helper extension. Ezt beágyazod a firefox-ba, és ha elindult a video, a címsáv mellett megjelenő 3 golyó elszíneződik, valamint lesz ott egy legördíthető menü is. Katt -> download. Egy dwhelper nevű mappába fogja letölteni a filmet. Megavideo esetében: I'm watching it.flv formában. szerintem ez még a legegyszerűbb.

2011. jún. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez a legjobb megoldás mondom:


www.cacaoweb.org <- Ide kell felmenni, aztán -> download -> telepítés -> és örülünk. Kirak majd az asztalra egy kis TV ikont. Ha elindítjátok megjelenik egy oldal (ami amúgy mindig megnyílik magától, amikor bekapcsoljátok a gépet, semmi sem tökéletes ez van ezt kell szeretni, meg most már engem is :P) A Megavideo link-hez beillesztitek a megavideo linket :) (sziporkázok ma) és PLAY :)))


[link]

2011. jún. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen fizesd ki, ahogy kéri..
2011. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!