Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film ez? (Kérdésed túl...

Melyik film ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
még egyszer köbö 10 éves koromban láttam egy fimet, aminek nem tudom e cimét, de minen részletre úgy emlékszem mitha most nézném. egy kislányról szólt akinek meghalt az unpkatestvére egy autóbalesetben és a kislány fojton ezt rajzolgatta, aztán meg bele akart szállni a kislányba az unokatesójának a szelleme, az anyja pedig terhes volt. és kapott a lány egy babaházat és utána ugyanolyan házba költöztek és a kislány bement az anyuka szobájába és látta hogy elvetélt, de aztán ezt igazából csak álmodta. aztán eldobták vagy elégedték a házat és a kislány fojton rátámadt az anyjára, mert már megszállta az uncsitesója és aztán megszülett az első kisbaba, aki lány volt, és nem tudom a lelke beleköltözni aztán meg kiderült, hogy ikrek és csak pont gy voltak elhelyezkedve hogy takarták egymást . majd amikor megszülettek akkor a odament a bölcsőhöz a kislány és aztmondta hogy :most már én irányítok, vagy valami ilyesmit. aztán vége.
2011. jún. 13. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:

vagy ez:

Sarah démonai

(Haunting Sarah, 2005)


Éles határvonal húzódik a fény és sötétség, a jó és gonosz valamint a születés és halál között. Mi történik, ha ez a határ teljesen elmosódik? Erica és Heather egypetéjű ikerpár, kapcsolatuk mindig sajátságos volt. Most harmincas éveikben járnak, hasonló az életútjuk, és a közöttük lévő kötelék ugyanolyan erős, mint egykor. Mindketten boldog házasok, karrierjük felfelé ível, és mindketten imádják nyolc éves gyermeküket. Azonban Erica lánya, Sarah és Heather fia, David között is igazi kapcsolat van: sokkal inkább testvéri, mint unokatestvéri, a gyerekek elválaszthatatlanok egymástól. A két család számára közös szenvedést jelent az a borzalmas tragédia, amikor Davidet halálra gázolja egy autó. Erica nem tudja, hogyan közölje lányával, hogy kedvenc játszótársa nincs többé. De Erica gondja megoldódik: Sarah már tudja, hogy David eltávozott: maga a fiú mondta neki.


Kim Raverről jutott eszembe, hogy láttam egy ilyen filmben, vagy hasonlóban.

2011. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!