Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki fogja Renesmee Cullen-t...

Ki fogja Renesmee Cullen-t játszani a Twilight-ban, ha már 17 évesnek fog kinézni?

Figyelt kérdés
mivel most tudom hogy egy kislányt már kiválasztottak, de akkor milesz ha Renesmee-nek 17 évesnek kell majd kinéznie? Akkor azt csak nem játszhatja az a kislány :)
2011. jún. 11. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Volt egy oylan pletyka is, miszerint virtuális gyerek lesz... xD hát ez még jóval ezelőtt volt, amikor még kutakodtam a twilightos hírek után, most meg? tőled tudtam meg, hogy nem géppel csinálják oda a gyereket :D

Szerintem ha meglesz, azt leközlik majdnem mindig ezzel (is) foglalkozó honlapon.

Amúgy szerintem azt nem fogjuk látni, amikor már 17 lesz, a könyvben is van vagy 4, amikor befejeződik. Szóval, ah illeszkednek a könyvhöz, amit eddig is egész jól csináltak, akkor elég lesz a kislány :) Bocsi ha hülyeséget beszélek amúgy, semmit nem tudok a BD moziróól mostanában :D

2011. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) És igen mackenzie foy fogja Renesmee-t játszani. De szerintem raknak be majd egy tinilányt is...
2011. jún. 11. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos nem fognak beletenni tinilányt,minek tennék.A könyvben sincs.Ennyire már csak nem változtatnak rajta.

Amúgy meg, szerintem ez a Mackenzie lány se jó a filmbe.Már 10 éves,és annyinak is néz ki.A könyvben igaz hogy gyorsan nő,de akkor sem 10 éves koráig.Biztos volt okuk,hogy őt választották,de miért nem fiatalabbat!?

2011. jún. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én azt láttam, hogy Debby Ryan...de nem tom://
2011. jún. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Horváth Derona válasza:
ha tizenéves lesz, akkor majd Emma Roberts
2011. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tini Nessie-t is Mackeznie fogja játszani,egy számítógépes programmal lesz megöregítve,de szerintem ezt mi már nem fogjuk látni,mert a Breaking Dawn második felében még nem nő fel teljesen...:/
2011. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!