Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most akkor, hogy van ez? Nem...

Most akkor, hogy van ez? Nem értem a Step Up szereplőit. Segítség!

Figyelt kérdés
Szóval az első részben ugye volt Tyler és neki volt a kishuga Camille aki volt a harmadik részben Moose-al együtt. Moose azt mondta, hogy kiskoruk óta a legjobb barátok Camille-l. Itt egy kérdés: Moose akkor hol volt az első részben?. Na mindegy, de a második résznél összekavarodtam. Mert akkor bejött a képbe Andi. Aki ugyanúgy Moose legjobb barátja (???)...de ha Camille is a legjobb barátja Moosnak...hol volt ő a 2. részben? ...és Akkor a csaj hogyan került a 3. részbe? Mert ugye az úgy kezdődik hogy együtt járnak egyetemre. Sorry de nem értem. Köszi ha valaki segít. :D
2011. jún. 11. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem (!) Camille Tyler után ment az iskolába, és akkor ismerkedett meg Moose-al. A másodikban szerintem még nem felvételizett oda Camille, és azért Andi a barátja Moose-nak. :D Szerintem...
2011. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!