Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Segítség ezzel a filmmel...

Segítség ezzel a filmmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Találtam egy érdekesnek tűnő filmet, ami IMDb-n se kapott rossz értékelést. Ezért szeretném valahonnan letölteni, de eddig mindegyik letöltőlinkben, amit találtam feliratos volt a film. Szinkronosan sehol nem találok linket, pedig nekem úgy lenne jó. Erről a filmról lenne szó: Élve eltemetve(buried)

IMDb link: [link]


Ha valaki tudna adni egy olyan linket, ahol szinkronos, és nem is mozis felvétel, azt megköszönném.


Martin voltam.


2011. jún. 9. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Anno mindent megtettem, h ne feliratos filmeket nézzek, mert h ratyi. Nos, ezerszer jobb, mint a szinkronos verzsön.

Én eddig csak feliratosban találtam, szóval szerintem nincs szinkronos - egyelőre. Vagy vársz, míg kijön, vagy megnézed felirattal. Én utóbbit tenném.

2011. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A magyar mozikba is csak nem rég érkezett meg, úgyhogy sajna még nem nagyon van szinkronos letölthető változata. Én felirattal néztem, szerintem tehetnél egy próbát. Amennyit beszélnek benne, az követhető.

A film szerintem amúgy elég jól sikerült!:)

2011. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

Különben szeretem a feliratos filmeket is, nem arról van szó, csak hát van a családban olyan is, aki még nem tud olvasni (tesóm) de hajobban belegondolok, szerintem ez a film nem is neki való :D


Megnézem akkor feliratos változatban :) Köszi

2011. jún. 9. 19:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!