Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pár éve láttam egy kínai vagy...

Pár éve láttam egy kínai vagy japán filmet megszeretném nézni újra de nem tudom mi a címe. Ha esetleg ismered megmondanád a címét?

Figyelt kérdés

A filmben volt olyan, hogy amikor az emberek narancssárgába öltöztek akkor a háttér is narancssárga volt (virágok, vagy valami hasonló). Ugyanez a piros,kék színnel.

Kardokkal harcoltak nagyrészt.

Azt hiszem arról szól, hogy van egy ember akinek volt egy barátnője vagy barátja akiről aszt hitte, hogy megcsalta.

Volt még benne egy olyan rész, hogy egy nő pirosba volt öltözve és elkezdett harcolni egy másik nővel.

A ház ahol voltak leégett (azt hiszem).

Ez egy film volt nem egy sorozat.

Ha esetleg kérdésed lenne kérdezz és én megpróbálok válaszolni.


2011. jún. 9. 16:44
 1/4 A kérdező kommentje:
A film nem a modern világban játszódik.
2011. jún. 9. 16:49
 2/4 anonim ***** válasza:

hát ez szinte biztos, h nem az, de eléggé elfelejtettem a filmet, de is kínai+régebben játszódik+meg van virág a címében

szóval ez az: az aranyvirág átka ( [link]

ha nem ez az, bocsi, más nem jut eszembe

2011. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bocsi, ez nem az a film de köszi, hogy megpróbáltad
2011. jún. 12. 11:55
 4/4 A kérdező kommentje:

meglett a film címe

nem kell már segíteni

2011. jún. 13. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!