Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit tennél a Doboz c. film...

Mit tennél a Doboz c. film főszereplői helyében? Te képes volnál rá? (bővebben, aki esetleg nem látta a filmet. )

Figyelt kérdés

Norma és Arthur középosztálybeliek, de anyagi helyzetük súlyosan romlik. Egy dobozt találnak a küszöbön. Azután felbukkan a kézbesítő is, aki elmondja, hogy megváltoztathatják az életüket. Egy napjuk van arra, hogy eldöntsék, megnyomják-e a dobozon lévő gombot. Ha megteszik, meghal egy általuk nem ismert ember, ők pedig egymillió dollárt kapnak.


1 000 000 USD = 174 420 000 HUF

(a jelenlegi árfolyam szerint)


Te megnyomnád a gombot?


2011. jún. 9. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megnyomnám. Csak tudnám, hogy magyarázom ki magam utána az apeh előtt :D
2011. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem nyomnám meg.Életem végéig nem tudnék elszámolni a lelkiismeretemmel,hogy amiatt halt meg egy ember,mert én a pénzt sokkal többre tartottam,mint egy ember életét.A pénz nem boldogít,persze jó ha van!sok pénzzel is leélheti az ember az életét,-boldogtalanul!!
2011. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én sem nyomnám meg.
2011. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
abban az esetben nyomnám meg, ha tudomást szereznék annak az embernek a kilétéről, mert pl, ha egy sorozatgyilkos lenne, akkor megnyomnám ;)
2011. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha nem ismerném azt aki meghal a gomb miatt akkor talán megnyomnám
2011. jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hülye a kérdés, bocsi. Aki látta a filmet, biztos nem nyomná meg, hiszen az a lényeg, hogy ennek súlyos (nem pénzbeli) ára van!
2011. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem láttam a filmet. De még akkor is megnyomnám a gombot, ha közeli ismerősöm halna meg. Egyszerűen ennyi pénzzel én lennék a világ legboldogabb embere.
2011. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
semmiképp se, de a film érdekesen hangzik :)
2011. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem nyomnám meg a gombot.
2011. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aki nem látta a filmet, annak mondom: az a lényeg, hogy sose tudod meg, ki hal meg.
2011. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!