Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanatok lmi romantikus animet?

Mondanatok lmi romantikus animet?

Figyelt kérdés
vlmi olyat aminek nincs tuuul sok resze(max 50-60) es mar megneztetek es tetszett:P
2011. jún. 6. 19:59
 1/5 A kérdező kommentje:
esetleg olyan amibe leszbikusok vannak...nem tudom h ha van ilyen
2011. jún. 6. 20:10
 2/5 anonim ***** válasza:

Romantikus:

Lovely Complex

Special A

Itazura na Kiss

Yuri:

Sono Hanabira Ni Kuchizuke Wo

2011. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

jah es ha tudtok vlmi linket is ahonnan letolthetem

Animeaddictsrol tudok de ott amit eddig le akartam tolteni 1iknek se volt videoja:(

2011. jún. 6. 21:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát magyarul nem sokat találsz, angolul meg ott van a nyaatorrents meg a tokyotosho, azokon mindent megtalálsz, bár a régebbiekhez nincs seed. Ha az ftp-t tudod kezelni, akkor javaslom az usteam-et, elég sok minden fennvan náluk. :)

Anime... hát. Honey and clover, bokura ga ita, lovely complex, clannad, kanon (utóbbi kettő nem kifejezetten romantikus, de az alapszál az és nem hentelős egyik se), kimi ni todoke, onegai teacher, aah!megamisama

Ezek zöme olyan, amit még biztosan seedelnek, mert klasszikusak. :)

Yurizálásban nem vagyok otthon, de szerintem anidb segítségedre lesz, egyébiránt hentai-ok között keresd, nem hentaios verzió is biztos létezik, de én még nem akadtam bele. :D

2011. jún. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

ezen nagyooooon sok anime van fent, szinkronos és feliratos vegyesen :))

Nana pl romantikus :))

most néztem a Lovely Complexet, csak ajánlani tudom :))

vagy a Méz és lóhere

2011. júl. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!