Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Autószerelős filmet, sorozatot...

Autószerelős filmet, sorozatot tudtok mondani?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Autókereskedők


a Discovery-n szokott menni

2011. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Autókereskedők, Chop Shop, mindegyik a Discoveryn.
2011. jún. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen ezt a kettöt ismerem az autókereskedők az kicsit gáz film vannak benne jók de az egész egy röhely.... a másikról hallotam csak de nem tudtam hogyan kell leírni :D

csak ez a 2 létezik?? :D

2011. jún. 7. 14:24
 4/10 anonim ***** válasza:
mér röhej? nekem az egyik kedvencem a discovery-n...
2011. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Háát csinál olyan dolgokat amik nem tükrözik vissza a valóságot. Egyébként van ami normálisan megcsinál azért le a kalappal Ed elött.
2011. jún. 8. 14:52
 6/10 anonim ***** válasza:
de milyen dolgokat pl? nekem nagyon szimpatikus ed, és nagyon érti a dolgát. nekem csak az volt furcsa, mikor a bmw m3-asnál a fűthető ülés helyett nem fűthetőt raktak be
2011. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Pl: hogyan festi soxor a kocsit!!

szar spray vel nem kell fél év és a szint kiszivja a nap.... igy lesz pirosból rózsaszin... meg az tetszik benne hogy neki nicnsen soha se még a 40 éves autón se berohadt csavar. én a 10 éves francia kocsiból örülök ha ki tudom szedni.

2011. jún. 9. 13:48
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja igen de legalább amikor a bömbit csinálta akor rendes festőhöz vitte el. :) ott örült a szivem hogy nem olyan szarral fujta le:D
2011. jún. 9. 13:49
 9/10 anonim ***** válasza:
szinte az összes kocsit profi fényezőhöz viszik, ha újrafényeztetik valamelyiket :P csak a nem látható helyeken szokta spray-vel festeni, pl olyan elemeket amiket az alvázhoz toldott hozzá, meg kalaptartót stb...
2011. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, a kasztnit fényezőhöz szokták vinni, csak a nem látható részeket fújja le ő. Ráadásul honnan tudod, hogy nem-e valami profi festékkel fújja le, ami nem fakul ki?


Az viszont gáz, hogy néha feleslegesen sokat költenek egy-egy dologra, miközben mindig azon nyavajognak, hogy legyen profituk. De máskor meg röstellnek olyanra költeni, amire érdemes lenne, hogy el tudják adni jó áron a kocsit.

Pl. mikor a Suzuki kisterepjáróból offroadgépet csináltak, de hogyan, jaj.

250 fontért vették a kocsit, és asszem 200 fontért vettek hozzá két tengelyt, amin a laprugók a tengely fölé voltak rakva. Kérdem én, ezt nem tudta volna megcsinálni Ed? Dehogynem, ráadásul pénzbe sem került volna.

Ráadásként még leműszakiztatni sem tudták, mert a platón volt egy nagy rozsdafolt, amit röstelltek kijavítani.

Így nem csoda, hogy 770 fontot buktak a kocsin.

2011. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!