Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki el tudná nekem küldeni...

Valaki el tudná nekem küldeni az "egy boltkóros naplója" című filmet?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne ..én sajnos béna vagyok az ilyen letöltésekben..:$

e-mail cím:

jacsoaniko@citromail.hu


Nagyon köszönöm!


2011. jún. 2. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát azt látom, hogy nem értesz ehhez...

De majd valaki elküldi neked mailben a gigás fájlt. xD Órákig csatolná, aztán nem kizárt, hogy el se küldené. XD

Ha nincs a gépeden utorrent, akkor beírod google-be, hogy utorrent download. Leszeded, kicsomagolod, ha rar-ban van, telepíted.

Utána keresel egy torrent fájlt, ha van regisztrációd, javaslom a beloadot vagy az ncore-t. Ha nincs, akkor isohunt, de sajnos akkor magyarul nem lesz meg.

Nos, ha megvan a keresett film, akkor letöltöd a torrentfájlt, megnyitod az utorrent programmal. Ha van aki éppen seedel (vagyis feltölti a filmet), akkor elkezdődik a letöltés, ezt majd mutatja százalékokban. Ha 100%-on van, akkor megkeresed a mappában (rákattintasz utorrentben és azt mondod neki, hogy megnyitás, tárolómappa megnyitása, stb) és már nézheted is.

Nem bonyolult, egyszer rájössz menni fog, de emailben nincs olyan hülye aki elküldené. :D

2011. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!