Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok olyan filmeket/soro...

Mondanátok olyan filmeket/sorozatokat, amelyekben megjelent a fekete lyuk? Ha lehetne, pár mondatot is légyszi, hogy miről szól.

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Stargate SG-1

Stargate Atlantis


Fekete lyuk

[link]

2011. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Star Trek (az új, 2009-es mozifilm)

Az Enterprise űrhajó legénységének első kalandja.


Halálhajó (Event Horizon)

Egy tudós megalkotta a fénysebesség feletti utazást, de a kísérleti hajó eltűnt, és évekkel később újra felbukkan, halott legénységgel.

2011. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vanishing on seventh street. Valami fekete anyag elnyeli a várost, de csak amerikában jelent meg és még nem tudtam jó felirattal leszedni

A Halálhajót nagyon szerettem

Hasonló a Solaris , csak ott a NApba mennek, de nagyon érdekes film a végén összezuhan a tér és az idő.

2011. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még eszembe jutott a The Mist a Stephen King regényéből készült, viszonylag új film.

Egy szupermarketben reked egy csomó ember és kint valami rettegésben tartja őket.

Nagyon jó kis film, remek színészekkel és nagyon jó forgatókönyvvel.

2011. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat :D A zöld kezecskét meg nyomtam :)
2011. jún. 3. 13:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!