Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Office - USA vagy UK?

The Office - USA vagy UK?

Figyelt kérdés
Melyik tetszik jobban?Indokkal,ha kérhetem.
2011. máj. 31. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem alapból jobban bejön az angol, de mivel az amerikai hosszabb így a poén is több benne. Michael Scott néha nagyon idegesítő tud lenni.
2011. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka alkalom, hogy a feldolgozást jobban szeretem, mint az eredetit. Imádom mindkettőt, de USA verzió jobban bejön. Michael Scott karaktere pedig elég összetett és Steve Carell, aki alakítja pedig zseniális. Sajnálom, hogy távozott a sorozatból. Szerintem pont ez az erőssége a sorozatnak, hogy kerüli a kliséket és bevállalja azt, hogy a főszereplője idegesítő tud lenni, néha igazságtalan is, máskor meg imádja az ember.


Amcsi verziót, azért preferálom jobban, mert sokkal szimpatikusabbak és kidolgozottabbak a karakterek, annak ellenére, hogy az eredeti mintájára megy. Nyilván ebben szerepet játszik, hogy sokkal több évadot élt meg az USA változat és hát több idő alatt jobban az ember szívéhez nőnek a szereplők. Pont emiatt, mert sokszínűek a karakterek, szinte kifogyhatatlan a poén forrás.

2011. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én csak 2 évadot láttam az amerikai verzióból(még),angolt meg most szeretném elkezdeni.Nagyon tetszik,Dwight valami elképesztő benne.Michaelt én is csak néha szeretem benne.Szerintem pont ez a vicces ,hogy leégetni magát és ,hogy nagy egomániás.:D S.C. alapból király színész.H-h kiszállt?

Ha jól tudom minda2ben angol-humor van,vagy nem?

2011. máj. 31. 16:18
 4/6 anonim ***** válasza:
7. évad végén száll ki. Egyébként elég sok oldalát ismer meg az ember és lesz nála jellemfejlődés is - emiatt írtam - nagyon összetett karakter.
2011. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Az amerikai verzió jobban bejön. Pedig imádom az angolt is, és eleinte nem is izgatott a másik, de aztán rászántam magam hogy belekezdjek... és hát nem bántam meg:) Egyszerűen imádom, Dwight a kedvencem. Pont pár napja kezdtem el újra ledarálni az egészet, és még mindig ugyanolyan jót röhögök rajta. Megunhatatlan (legalábbis nekem).
2011. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, hogy honnan tudnám megszerezni a sorozatot? Az első 2 évad van meg, de a többit sajnos nem találom. Köszi a segítséget.
2011. szept. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!