Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sasuke és Naruto mikor lesznek...

Sasuke és Naruto mikor lesznek barátok?

Figyelt kérdés
Elkezdtem nézni az elejétől a Narutot, a 22. résznél tartok. Hányadik résznél lesznek jóban, mert egy kicsit zavar hogy Naruto mindig valami nagy dolgot akar véghez vinni, de Sasuke mindig jobb..
2011. máj. 28. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Soha.úgy a kettőszáz valahanyadik résznél már meg is akarja ölni,és még ezévben meg fogja ölni.
2011. máj. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mint latom te meg a legelejen vagy ,a Shippudenben peldaul meg jobba nel fognak tavolodni egymastol.
2011. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SennaHikari ***** válasza:

Én nem vagyok ezen a véleményen. Szerintem még most is a legjobb barátok, csak a helyzetük így alakult. Narutónak is mások az álmai és Sasukének is. Csak Naruto nem tudja felfogni, hogy Sasuke miért így rendezi a dolgokat.


Lényeg a lényeg, szerintem még mindig barátok, csak épp így hozta a sors. És mint tudjuk:

"Ha a sors fonalai egyszer összekuszálódnak, többé nem lehet kibogozni őket."

2011. nov. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

előttem szólóval nagyjából egyet értek.

sasuke és naruto legeslegjobb barátok csak mindkettő túl hiú hogy ezt nyilvánosan bevallja... de nem hiába küzd majd érte annyira naruto.: )

2011. nov. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a viszony egy része rivalizálásra épül, még lehet az jó. Sehol sincs megszabva, hogy utálnod kell azt, akit túl akarsz szárnyalni. Ha te átéltél volna hasonlót, most nem kéne magyaráznom.:D (Azóta gondolom megválaszolta magát a kérdésed.)
2013. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!