Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Mátrix című film. Láttad?

A Mátrix című film. Láttad?

Figyelt kérdés
Ha láttad már, akkor váltott ki belőled érzéseket? Mit gondolsz a filmről?
2011. máj. 28. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Húh nagyon rég láttam,de nagyon is imádom.Fantasztikus a történet és az akciók.Második a kedvencem. :-)
2011. máj. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

2 hete láttam először. Közben ugye évek óta hallgatom, hogy micsoda kultuszfilm meg hű de jó sztori stb

Hát én kicsit csalódtam. Szerintem az alapsztori nagyon jó, azóta az Animátrixot is megnéztem, de a véleményem annál sem változott. A film 60%-nak semmi értelme. Fölösleges volt leforgatni.

Jobbat is ki lehetett volna hozni ebből a valóban jó és érdekes történetből.

2011. máj. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Aki csak most látta az ne kritizáljon agy olyan filmet, ami évekkel ezelőtt az akkori technikai megoldásokkal tudott egy óriásit alkotni.Ha a Mátrix nem lett volna, még ma sem lenne olyan akciófilm, vagy film, amiben lenne lassított mozgás, gyorsan körbeforgó képkockákkal, vagy speciális effektek serege.
2011. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
láttam, nagyon nagy film, szeretem. az 1. része a legjobb, a 2., is nagyon jó csak kicsit rossz hangulatot váltott ki belőlem, a 3.-at pedig nem láttam még teljesen.
2011. máj. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Már miért ne kritizálhatnám, csak azért mert most láttam? Nem a látványt kritizáltam. Egy szóval sem említettem meg, hogy baj lenne vele.

A sztori kivitelezése a gáz. Jobbat is ki lehetett volna hozni belőle.

2011. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elárulom hogy az egész egy spirituális tanítás cyberpunk stílusba öltöztetve. Azért szar neked a sztori meg sok rész fölösleges a számodra mert túl primitív vagy ahhoz hogy ezeket a dolgokat értelmezd és felfogd.
2012. jún. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De szeretem mikor valaki nem képes máshogyan érvelni, csak úgy, hogy a másik intelligenciáját kérdőjelezi meg.

Gratulálok...

2012. jún. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem kérdőjeleztem meg semmit, konkrétan leprimitíveztelek. Ha valamihez nem értesz nem kell okoskodni benne mert akkor lehülyéznek és akkor csak besértőds.
2012. jún. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van egy mondás: Ha csöndbe maradtál volna, bölcsebb maradtál volna!
2012. jún. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Itt van egy példa hogy milyen rejtett szimbólumok vannak a filmben: http://www.youtube.com/watch?v=H9_K0ejv01s
2012. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!